pełna obsługa prawna osób fizycznych
i podmiotów gospodarczych

Adwokat Andrzej Donderski

Kancelaria Adwokacka Andrzeja Donderskiego powstała w 2010 roku i jest zwieńczeniem dotychczas zdobytej wiedzy i doświadczenia prawniczego przez Andrzeja Donderskiego.

Pan Andrzej Donderski (ur. 10 kwietnia 1976 r., s. Wojciecha) jest absolwentem Wydziału Prawa Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, który ukończył w roku 2000 z wynikiem bardzo dobrym. Z kolei w latach 2001 - 2005 mgr Andrzej Donderski odbył aplikację radcowską prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Toruniu, którą ukończył również z wynikiem bardzo dobrym.

W dniu 13 lipca 2005 roku Andrzej Donderski złożył ślubowanie radcowskie i został wpisany na listę radców prawnych pod numerem Tr - 640. Podkreślić przy tym trzeba, że A. Donderski przez cały okres aplikacji pracował w Kancelarii Adwokackiej adw. Stanisława Chodkowskiego w Toruniu. Tam właśnie zdobył On szerokie doświadczenie zawodowe, które wykorzystuje w swojej dzisiejszej pracy. W dniu 28 maja 2010 r. A. Donderski złożył ślubowanie adwokackie.

W latach 2007-2011 istniał Oddział Kancelarii w Aleksandrowie Kuj. Od 2011 r. do 2013 r. istniał Oddział Kancelarii w Grudziądzu, we współpracy z adw. Jakubem Łamkiem (www.jakublamek.pl). Współpracuje też adw. A. Donderski stale z Kancelariami Radców Prawnych i Adwokatów: M. Rajkowskiej-Wnuk, K. Ciechowskiego, i dr A. Sikorskiej - Lewandowskiej (substytucje). Wreszcie, adw. A. Donderski współpracuje z Wywiadownią Gospodarczą detektywa Tadeusza Jasińskiego (www.kdpiw.oferteo.pl). Mec. Andrzej Donderski był Patronem dla adw. A. Dyka i adw. A. Duma.

W pracy zawodowej Kancelaria Adwokacka Andrzeja Donderskiego koncentruje się głównie na świadczeniu pomocy prawnej osobom fizycznym jak i wszelkim podmiotom prowadzącym działalność gospodarczą. Aby zapewnić jak najwyższy standard usług Kancelaria często podejmuje współprace z pracownikami naukowymi Wydziału Prawa UMK w Toruniu. A. Donderski był także wieloletnim wykładowcą prawa cywilnego i rodzinnego w CKK "Profesja" w Toruniu.

W latach 2005-2014 adw. A. Donderski świadczył obsługę prawną Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Grudziądzu. Obsługiwał/ obsługuje też adw. A. Donderski m.in. następujących przedsiębiorców tj.: P.H. „Folmax” B. Tryczak, P.P.H.U. „Leset” M. Lewandowski Sp. J., „Elkur” F. Kurowski Sp. J., P.W. „Latoń” Sp. z O.O., „Investhal” Sp. z O.O., „Vabank” Sp. z O.O., „Nirwana Tattoo Factory” E. Grabińska, „Hotel Młyn & Spa” A. Rozbicki, „Garden Partner” Ł. Kawski, „Auto-Mar” M. Piotrowicz, Hotel „Imperium” D. Brodzki, Polski Związek Łowiecki, „X-Bud Zakład Remontowo-Budowlany” P. Giluń, „Upiększarnia” D. Rybarczyk, „Auto-Handel” T. Kupijaj, „Auto-Serwis” P. Kaczmarek, „AWT Park” Sp. z O.O., Zakład Pogrzebowy „Szczepańczyk”, „Strefa GSM” J. Janecka, „Kredilion Doradcy Finansowi” M. Ogorzały, „Eko-Tynk” M. Rumiński.

 Przyjąłem do wiadomości i zgadzam sięKorzystanie ze strony internetowej (www.donderski-adwokat.com.pl) oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.